Mikko oli ehkä HOMO

666x

7

867

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mikään yllätys

      olisi, toisaalta. Mutta mitä väliä sillä edes on? Jos se oli, niin ikävää, että joutui olemaan kaapissa.

      • muuta mitään

        jos olikin homo. Henkivartijan mukaan ei ollut homo vaan oli naissuhde, jonka salasi.
        Jos sitten oli bi? Sama se, oli silti erittäin lahjakas. Sitä paitsi homoutta ei voi itse valita, siksi synnytään. Tai synnytään bi:ksi tai täysin heteroksi.


    • 555

      Michaelilla oli aika monta isoveljeä

      http://fi.wikipedia.org/wiki/Homoseksuaalisuus:

      Yksi parhaiten dokumentoitu löytö homoseksuaalisuudesta on korrelaatio miesten homoseksuaalisuuden ja vanhempien veljien määrän välillä. Tämän pohjalta on esitetty hypoteesi, että ainakin osalla mieshomoseksuaaleista homoseksuaalisuus olisi kehittynyt sikiöaikana, äidin tuottaessa poikasikiöön vasta-ainetta, jonka tiedetään vaikuttavan sikiön aivojen maskulinisoitumisprosessiin. Veljeksistä nuorin altistuisi kaikkein suurimmalle vasta-ainekonsentraatiolle.

      • kuullut tuosta

        mutta mietin koskeeko se vaan naismaisia homoja. Eihän kaikki homot ole naismaisia. Ja Michaelillahan on myös pikkuveli, jolla on vaimo ja lapsia.


      • sorihgn badrf
        kuullut tuosta kirjoitti:

        mutta mietin koskeeko se vaan naismaisia homoja. Eihän kaikki homot ole naismaisia. Ja Michaelillahan on myös pikkuveli, jolla on vaimo ja lapsia.

        Michael oli kyllä todella naismainen, jos sitä ei sitten lasketa lapsellisuudeksi. Ainakaan miehekkääksi ei Mikkoa voi luonnehtia.


      • no niin
        sorihgn badrf kirjoitti:

        Michael oli kyllä todella naismainen, jos sitä ei sitten lasketa lapsellisuudeksi. Ainakaan miehekkääksi ei Mikkoa voi luonnehtia.

        se kyllä oli. Mutta mietin vaan, koskeeko sama myös miehekkäitä homoja. Ja ihmettelen, miten sen pikkuveli voi olla hetero.


    • bad even worse

      Tiedän, millainen henkilö on narkkari. Kerro, millainen henkilö on opiaatti?

    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      140
      7771
    2. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      30
      3027
    3. Imaami kysyy, miksi pojat uivat ilman valvontaa

      Kalajoen särkät ovat usean kilometrin pituiset. Siellä on kylttejä, joissa varoitetaan rannan vaaroista. Siellä ei ole
      Maailman menoa
      344
      1957
    4. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      276
      1604
    5. Kerrostaloihin ilmalämpöpumput

      Ulkomailla näkee paljon ilmalämpöpumppuja kerrostalojen ulkoseinissä. Mikä estää taloyhtiötä hankkimasta niitä asuntoih
      Sinkut
      133
      1407
    6. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1199
    7. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      137
      1112
    8. Persaukinen puolankalainen kävi kerjäämässä paitaa

      Ja lippistä. Nauratti suuresti kun katsoin. Kukahan mahtanee olla? Voipi katsoa täältä jutun. https://www.youtube.com
      Puolanka
      19
      1046
    9. Kirkonkylän puliveivarit

      Hieman pistää silmään nuo puliukot ja akat kirkonkylän penkeillä ja S-marketin kulmilla. Tarttis varmaan tehdä asialle j
      Karstula
      21
      1002
    10. Kiitoksia kaikille epäasiallisesta sisällöstä liputtaneille

      Se ylimielisyys ja epäasiallisen julkaisun jakaminen ei sitten kantanut.
      Tuusniemi
      82
      961
    Aihe