Tietopaketti Ateenasta

Hyvä tietopaketti, sille kuka aikoo mennä Ateenaan: http://minnematka.com/index.php?option=com_content&task=view&id=40&Itemid=55

Hienoja kuviakin on Ateenasta. Kannattaa kattoa koko paketti ensin läpi ennen kuin tilaa matkaa.
192026
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Hyvä tietopaketti. Kiitos:)

Äänestä

ei tuo nyt kovin kummoinen tietopaketti ollut.

Äänestä
  • Hyvä pakettihan tuo on. Haista sitä huilu!

    Äänestä

Kiitos linkistä kuomaseni:)

Äänestä

Tätä on kaivattu kuin kuuta nousevaa.

Äänestä

Dodiin tuon tulostin niin ei tarvi ostaa mitään Ateena kirjaa.

Äänestä

Miksi lyhyt katsaus pitäisi lukea ennen kuin varaa matkan? Siksikö että tulisi käyttäneeksi lopussa olevia välitysfirmoja? Ei kai nyt siksi etä tuon perusteella peruisi koko reissun?

Äänestä

Olet havainut aivan oikein. Ylläpito tekee bisnestä ja kauppaa noin vaihvihkaa linkejä. Korvaus on läjä sentejä,mutta tällaisissa saattaa paperirahaa liikkua jos tätä kautta kaupat syntyy.

Kovasti on ollut myös juttua että eräät parjauskampanjat olisi pikku rahoituksella petattu. Niissä on se paha,että ylläpito ei poista omiaan.

Äänestä

Onkohan Ateenassa tällä hetkellä rauhallisista? Tiedän, että mellakat voi alkaa taas ihan milloin vain. Tiistaina ois lähtö:)

Äänestä
  • Se riippuu tosi paljon. Nyt taitaa olla rauhallista, mutta huomisesta en tiedä.

    Äänestä

Onko nyt raahallista?

Äänestä
  • Ihan hirveä tilanne! En kyllä uskalla lähteä sittenkään.

    Äänestä

Yes, vielä pari viikkoa ja sitten Ateenaan!

Äänestä
  • Hee, mulla on vielä neljä .. :D

    Äänestä

Terveisiä täältä Ateenasta, keli on loistava ihmiset ystävällisiä ainoa mitä pistää silmään täällä Omoniassa missä hotellimme (Solomou) sijaitsee on narkkareitten suuri määrä, eivät mitenkään häiritse mutta näky on surkea

Äänestä

Kuka uskaltaa tänä päivänä matkustaa Ateenaan?

Äänestä
  • Kaikki muut paitsi sinä,ja hyvä niin. Kuka sinut sinne huolisi,eikä sinulla ole edes rahaakaan.

    Äänestä

  • jdhiushiuhgiks kirjoitti:

    Kaikki muut paitsi sinä,ja hyvä niin. Kuka sinut sinne huolisi,eikä sinulla ole edes rahaakaan.

    Hauska lomavideo Ateenasta: http://www.youtube.com/watch?v=cMPEg68CirE

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mmmmdddd kirjoitti:

Hyvä tietopaketti, sille kuka aikoo mennä Ateenaan: http://minnematka.com/index.php?option=com_content&task=view&id=40&Itemid=55

Hienoja kuviakin on Ateenasta. Kannattaa kattoa koko paketti ensin läpi ennen kuin tilaa matkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu