Ikävä ihollesi...
syliisi.....
7470
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
mistä sen rakkaan kohteen vaan löytäs?
Miksi?
on, ja miksi se ei kohtaa... kun toinen ikävöi, niin toinen väistää ja toisin päin... ja vielä livenä... kaunis ja surullinen biisi, joka kosketti, uskoisin, että Sinusta voi tuntua juuri tuolta.. minusta tuntuu ainakin.. NYT! N > M
kirjoitit? Minullakin on vähän sama tilanne. Toivoisin, että hän ottaisi yhteyttä, jos ikävöi. Luulen tosin, että hän on jo mut unohtanut.
päivässä vai? Huonostipa minut tunnet.
KOUKUTTAVAA JA HOUKUTTELEVAA....että olet Sinä... tänään viimeksi näin sinut.. hyvin väistetty muuten...okei, okei.. itse pakenin paikalta...tämä on aivan hullua... miksi ei voi vai puhua??? Pää ja kroppa tässä kohtaa sekoaa...... N> M =)
oli kyllä vastaus edelliselle, joka oletettavasti oli mies...