Virtalukko Laguna II -01

Mikäs on kun virtalukko ns. napsuttaa ajaessa ja vilkuttaa aukon ympärillä olevaa valoa.. Kortin pystyy myös ottamaan pois auton ollessa käynnissä.
3658
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kortinlukijan sisältä. saa korjattua itsekkin jos on taitoa

Äänestä
  • paljonkin purettavaa? Mitä kautta tuota kannattaa lähteä avaamaan ja onko mitään muita "hyvä tietää" vinkkejä?

    Äänestä

Sama vika. Osaisiko joku neuvoa miten tuon kotikonstein saisi korjattua?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lagunastana kirjoitti:

Mikäs on kun virtalukko ns. napsuttaa ajaessa ja vilkuttaa aukon ympärillä olevaa valoa.. Kortin pystyy myös ottamaan pois auton ollessa käynnissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu