Tarvitsen farkku väliaikaiseksi käyttöautoksi, tarvitaan tilaa tavaroiden kuljetukseen. En oikein viitsisi investoida kauheesti. Kumpi noista olisi luotettavampi vuoden ehkä kahdenkin käyttöä ajatellen? Ne muutamat Nevadat mitä Nettiautossa löytyvät ovat tietty edullisempia kuin vanhimmatkaan Lagunat.
Nevada vai Laguna?
väliaik käyttöauto
1
310
Vastaukset
- 326598xx
mulla ainakin "apurunko" nevadasta oli aivan laho...
ruoste raiskas...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 391609
- 1511004
**** mies anna jokin vinkki
Mistä tiedän, että vielä toivot että kuulet minusta. Aikaa on kulunut...66959- 119949
Mitä tekee Rebelwerks?
Rebelwerks myy melkein kaiken tavaransa. Onko Rebelwerks menettänyt järkensä? Vai onko hän lopultakin tullut järkiinsä9937P-karjalassa juorutaan ihan kaikki.Pitäisikö muuttaa Etelä-karjalaan?
Täällä Pohjois-karjalassa juorutaan ihan kaikki. Ei voi luottaa edes viranomasiin joita sitoo vaitiolovelvollisuus. Ka14887- 57884
- 60881
Eli sä nainen
Siis halusit pitää jonkinlaisen kontaktin ja ylläpitää yhteyttä. Etsitkö jotain mysteeristä ja kiehtovaa vai halusitko t48875- 46803