Taas yläasteen erityisopettaja

mikä piru
Haapaveden koulutoimea riivaa?
Ahti Karvosen vuosikausia kestäneet riitelytkö ?
6174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ja käräjöinnit ovat pilanneet koko kaupungin ilmapiirin.
Pahiten varmaan yläasteella.

Äänestä
  • ope pitää sellaista henkistä painostusta kokoajan ettei täällä kukaan viihdy.Kaikki tuntuu vieneen vaimon työpaikan.

    Äänestä

  • tollo.... kirjoitti:

    ope pitää sellaista henkistä painostusta kokoajan ettei täällä kukaan viihdy.Kaikki tuntuu vieneen vaimon työpaikan.

    ahtia?

    Äänestä

  • tarkotat vai kirjoitti:

    ahtia?

    hän ne käräjöinnit pani käöntiin.

    Äänestä

kuinka?

Äänestä

vaikutin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hukassa -häh kirjoitti:

mikä piru
Haapaveden koulutoimea riivaa?
Ahti Karvosen vuosikausia kestäneet riitelytkö ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu