Asennetta. Äijillä ei vaan nouse kusi päähän, tavallisia taatelintallaajia ja työt tehdään aina satasella. Säälittää jotkut suomalaisetkin surkubändit jotka ovat muka suuria staroja ja keltainen neste lilluu aivoissa.Laitetaan tukka sekaisin ja typerät hörsövaatteet päälle että näytettäis rokkistaroilta. Voi jösses.
AC/DC soittaa maailman parasta musiikkia. Ovat vaatimattomia. Kiitos ja suuri kunnioitus....
KUNNIOITAN....
BÄNDIN....
1
450
Vastaukset
- on närhen munat...
Amen to that.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun634571KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?632854- 1492811
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492674- 241913
- 241801
- 301646
- 1741630
- 421342