Selva 20hv xs kone vm 2004

Onko selvan 20 hv xs vm 2004 koneet tehty jostain suurempi

tehoisesta 25hv tai jopa 30hv kuristamalla 20 heppaisiksi.

ja mitä heikkouksia noissa vuosimalleissa on ?




Ja mielellään asiallisia vastauksia..

Kiitos etukäteen.
2848
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On tehty 25hv kuristamalla. imupuolelta kuristin pois niin pitäisi olla 25hv.


Juu kirjuutetaan se Verraari ihan ähvällä....niinku toi Fiattikin...

Äänestä
  • onko myös tuo antibes kuristettu? jaa saako pelkällä kuristimen poistolla lisähepoja?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


busterman kirjoitti:

Onko selvan 20 hv xs vm 2004 koneet tehty jostain suurempi

tehoisesta 25hv tai jopa 30hv kuristamalla 20 heppaisiksi.

ja mitä heikkouksia noissa vuosimalleissa on ?




Ja mielellään asiallisia vastauksia..

Kiitos etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu