Hyvää yötä

armeliaita unohduksen unia kaikille raskautetuille.
100 vuoden päästä näistä murheista ei ole enää mitään jäljellä.

http://www.youtube.com/watch?v=goHYC6sfS2Q
6452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei koko ihmiskunnasta ole tätä menoa enää mitään jäljellä...

Äänestä

tää on kuulema pakollinnen kenttä

Äänestä
  • koko elämä tuntuu joskus pakolliselta kentältä johon vaan täytyy jotain tuherrella päästäkseen eteenpäin

    Äänestä

hyvää yötä! :D olet oikea piru itte :D

Äänestä

Katsastin linkin.. ihmeen kestävä tuo viimevuotinen.

2 mennyt, 98 vielä edessä . Kylläpä tää kestää..
Hyvää yötä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


piru kirjoitti:

armeliaita unohduksen unia kaikille raskautetuille.
100 vuoden päästä näistä murheista ei ole enää mitään jäljellä.

http://www.youtube.com/watch?v=goHYC6sfS2Q

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu