Kävin kerran pitkästä aikaa ravintolasta. Sinne tuli esiintymään harvinaisen upea mies. En ole ennen nähnyt niin komeaa miestä. Hänellä oli lihakset ja solariumin paahtama vartalo. Ja Hollywood parransänki huh tunsin kuumotusta. Sitten mies aloitti shownsa. Hän riisui vaatteensa ja esitti tulishown josta näen unta vieläkin. Takerruin tähän asiaan koska näen miehestä märkiä unia joka yö. Googletin ja kappas hakutulosten ykkösestä löysin hänet. Ja kun havaitsin että tästä uroksesta puhutaan myös julkkisjuoruissa niin välitän ihastukseni ja terveiseni tätä kautta. Olen liian ujo liittymään hänen fanni klubiinsa.
Kiitos eräälle julkkikselle
Cia 27
12444
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
..taas tää paska alkaa!!!
Mr.Lothar on kesän kuuminta hottia !!!!!
persreiän ympärys
lihaksikkaan vartalon omaava mies joka on esiintynyt myös useasti telkkarissa!?
testi.
Tällä palstalla juorutaan JULKKIKSISTA, tuo kys. kikkelinvatkaaja ei ole julkkis!
"Hänellä oli lihakset ja solariumin paahtama vartalo. Ja Hollywood parransänki huh tunsin kuumotusta" Siis täähän on tv-julkkis Mark Levengood, Ruotsin tunnetuin homo ihan selvästi.
"Hän riisui vaatteensa ja esitti tulishown josta näen unta vieläkin. Takerruin tähän asiaan koska näen miehestä märkiä unia joka yö." No enpä tiedä, homot eivät mun uniani saa märiksi. Mutta makunsa kullakin!
"Olen liian ujo liittymään hänen fanni klubiinsa." Mutta kyllä fanni klubiin aina kannattaa liittyä, sieltä voi saada vaikka aidon kokoisen julisteen nimmareilla saa jatkaa märkiä uniaan.
Pidän Mr.Lotharista siksi koska mies on solariumruskeaa lihasta. Lotharin vartalo on kreikkalainen veistos. Ehkä juuri siksi hänen filminsä ovatkin hyviä ja menevät kaupaksi. Päinvastoin kuin foorumissa esiintyvä alkoholisoitunut ja keskinkertainen näyttelijä lihaksiton Lampi josta ei riitä kuin beeluokan otoksiin koska yksinkertaisesti hänellä ei ole sitä mitä Mr.Lotharilla on.
ollut irrottelemassa?
Mr.Lothar on söötti, ihan anonyymi ihailija olen vaan
kun pitää jatkuvasti olla itseään mainostamassa. Lopeta jo, ei sua kukaan jaksa!
Mie oon tämän tähden ihailija