Okei

on ollut mun ihan oma mielikuvitusjuttu. Pakko se on nyt myöntää.
Lähden näiltä palstoilta nyt. Ei vaan jaksa enää.
3215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vaan. Kyllä se varmasti on ihan todellista, mutta tietysti se pitää selvittää tuolla elämässä. Voit kuitenkin jakaa tunteitasi täällä meidän kanssa:)

Äänestä
  • ole..sain siitä jo selvyyden.

    Äänestä

Helppo on kuvitella, että joku kirjoittais just mulle. Kaikki voi tuntua niin tutulle. Saattaahan se ollakin tuttu joka kirjoittelee, mutta kirjoittaakin jollekin toiselle. Sellaista sattuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tää. kirjoitti:

on ollut mun ihan oma mielikuvitusjuttu. Pakko se on nyt myöntää.
Lähden näiltä palstoilta nyt. Ei vaan jaksa enää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu