tulevaisuures tuet poistetaan tai

tuotannon mukaan ,kilot ja litrat,on järjetöntä maksella hehtaarejen mukaan siinä ei ole mitään järkee eemelit vain huijaa suu vaahros veroeuroja katteettomasti ,on jo korkee aika siirtyä maataloudes tulosvastuulliseen tuotantoon!!!!!!!!
393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

makseltaviksi on todella törkeetä rahastamista !!!!!!!

Äänestä
  • puolesta vai vastaan??

    Äänestä

  • sinä nyt kirjoitti:

    puolesta vai vastaan??

    tuet ja nopeesti,näin se menee,!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuet maksetaan kirjoitti:

tuotannon mukaan ,kilot ja litrat,on järjetöntä maksella hehtaarejen mukaan siinä ei ole mitään järkee eemelit vain huijaa suu vaahros veroeuroja katteettomasti ,on jo korkee aika siirtyä maataloudes tulosvastuulliseen tuotantoon!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu