Mut sitä

että miten kauan ajattelit et mun tarvis odottaa? Vuosi, kaksi, viisi, kymmenen, loppuelämä, ei ikinä?
4229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Junall ?

Äänestä
  • kauemmin kun kuvitteletkaan, välillä löytänyt hetken hekumaa mutta ei kukaan tätä sydäntä ole saanut niin kuin hän.. .. ..

    Äänestä

  • odottanut kirjoitti:

    kauemmin kun kuvitteletkaan, välillä löytänyt hetken hekumaa mutta ei kukaan tätä sydäntä ole saanut niin kuin hän.. .. ..

    herätä todellisuuteen?

    Äänestä

  • kannattaisko kirjoitti:

    herätä todellisuuteen?

    heräsin ja löysin heti ihanan ihmisen :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaan mietin kirjoitti:

että miten kauan ajattelit et mun tarvis odottaa? Vuosi, kaksi, viisi, kymmenen, loppuelämä, ei ikinä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu