tuksu ilman

4327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

'kauniit' näyttää ilman meikkejä

Äänestä

Näyttää paljon inhimmillisemmältä.

Äänestä

Ihosta näkyy raskaan pakkelin ärsytys ihoon. Paksu kerros pakkelia päivittäin pilaa luonnollisen kauniin ja terveen ihon. Hiukset kärsivät jatkuvasta värjäämisestä.
Hurjasti lisääntyneelle ihosyövälle löytyy muitakin syitä auringon lisäksi, kosmetiikka ja hiusvärit.

Äänestä

hitto mikä suohirviö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meikkiä.... kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/muut.shtml/707331?tukiainen_johanna

........ihminen ihan säikähti.......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu