Mä..

sut ajatuksillani;) hyvää yötä!
6387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

aukaisin sun solmiamisnauhakoukut.
Hyvää yötä *yritys hyvä kymmenen*:)

Äänestä
  • hyvä yritys:)

    Äänestä

  • auki;) kirjoitti:

    hyvä yritys:)

    menetin sydämeni sulle;),etkö sä muka ollenkaan mulle??

    Äänestä

  • mä... kirjoitti:

    menetin sydämeni sulle;),etkö sä muka ollenkaan mulle??

    pamppailee samaan tahtiin.....

    Äänestä

  • Ne... kirjoitti:

    pamppailee samaan tahtiin.....

    juttu.

    Äänestä

  • jäädä koukkuun;))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koukutin kirjoitti:

sut ajatuksillani;) hyvää yötä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu