kun

radiosta joitain biisejä. Tulee mieleen itselle merkittäviä ihmisiä, joita on ikävä
4308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tuntemus. Nytkin kuuntelen samalla radioo.....

Äänestä
  • niin ja kun kuuntelee muutenkin joskus radiota niin voi kuulla sen henkilön äänessä ............

    Äänestä

  • PILLI JA LILLI kirjoitti:

    niin ja kun kuuntelee muutenkin joskus radiota niin voi kuulla sen henkilön äänessä ............

    suomalaisen nais artistin laulavan, niin tunnen hänen äänestään sen kaivatun. Heillä on samanlainen ääni. Siksi kuuntelen mielelläni tätä artistia.

    Äänestä

  • PILLI JA LILLI kirjoitti:

    niin ja kun kuuntelee muutenkin joskus radiota niin voi kuulla sen henkilön äänessä ............

    tulee joitain hetkiä mieleen ja niiden nauru äänet :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuulee kirjoitti:

radiosta joitain biisejä. Tulee mieleen itselle merkittäviä ihmisiä, joita on ikävä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu