Mainostivat suut messingillä.että KYYKÄÄRME puras heitä.miten kävi käärmeille kuolivatko?? naisia purevat niin kyyt kuin karhuemotkin? MIKSI?
Hannele Lauri
elisabeth Rehn.
6498
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hannele on vedelly botiksii ja muita myrkkyi, et käärme voi kuolla hermovaurioon!. Hannele oli 30 vuot sitten aika hyvännäkönen, mut tuo yli kiristetty kortonki on RUMA.
Kesäpano kunnossa vai onko niin karu et karkuun pitää lähteä??oli siinä kyykin ihmeissään.että mihin tuli iskettyä??
kattookko ikinä lehdistä kuvia et miltä se näyttää nykysin? ei tarvi paljoo kysellä et onko panokunnossa vai pitääkö juasta karkuun. ps: jos naamal ei nii välii,ni pussi päähän ja menoks!
Käärme aiheutti kuulemma shin shot-ilmiön Hannelen Laurin tisseissä. Silikonit menevät uusiksi, aika yleinen vika halpasilikoneissa. Hannele ottaa jatkossa entisiä kaksikertaa suuremmat silarit. Iho niin löystynyt, niin että suuremmat silikonit mahtuvat hyvin! Asennus tapahtuu Bauerin tehtailla Saksassa, dokumentin tapahtumista kuvaa Renny Harlin!
vanhus
Jokaisesta tulee vanhus, jos ei kuole.