Käykö toi Gamecardin aika silleen, että jos tänään oon 2 tuntia, ylihuomenna yhen yms.. Nii yhteensä 3 tuntia, niin se vähenee siitä kahdesta kuukaudesta? Vai, että siinä on jatkuvana se 2 kuukautta ja loppuu silloin, kun 2 kuukautta on mennyt ohi?
WoW Gamecard kysymys
7
1194
Vastaukset
- loppuu
silloin kun 60 päivää on kulunut gamecardin aktivoinnista.
- nyt..... näin....
Jos pelaisit kaksi tuntia per päivä niin se sun korttis kestäis silloin joku 2 vuotta vai???
- jaa-a..
Eikös tämä peliaika mene vain päivien mukaan, eli ei vaikuta pelaako 1h vai 24h / day?
- Berenices
jaa-a.. kirjoitti:
Eikös tämä peliaika mene vain päivien mukaan, eli ei vaikuta pelaako 1h vai 24h / day?
Ei herrajumala.... Kai sitä järkeekin voi vähä käyttää..
Ajatellaampa vaikka tapausta, jossa tyyppi on pelannut tasolla 70 ennen wotlk puoli vuotta ja tasolla 80 muutaman kk ja /played olisi n. 30päivää, joten tämä tarkoitaisi sitä että hänen ei olisi tarvinnut maksaa kuin kerran... - heimosenkeimo
Berenices kirjoitti:
Ei herrajumala.... Kai sitä järkeekin voi vähä käyttää..
Ajatellaampa vaikka tapausta, jossa tyyppi on pelannut tasolla 70 ennen wotlk puoli vuotta ja tasolla 80 muutaman kk ja /played olisi n. 30päivää, joten tämä tarkoitaisi sitä että hänen ei olisi tarvinnut maksaa kuin kerran...ei saa heti rueta huuteleen!
se on se 2kk aina peliaikaa riippumatta kuin paljo pelaisit.
mutta väliin itellä tulee tunne että joko pitäs mennä ostaa uus camecard mutta sitten kun katton manage accountista paljoko on viä aikaa pelata nii usein tulee positiivinen yllätys että sitä on viä puolet - nyt..... näin....
heimosenkeimo kirjoitti:
ei saa heti rueta huuteleen!
se on se 2kk aina peliaikaa riippumatta kuin paljo pelaisit.
mutta väliin itellä tulee tunne että joko pitäs mennä ostaa uus camecard mutta sitten kun katton manage accountista paljoko on viä aikaa pelata nii usein tulee positiivinen yllätys että sitä on viä puoletMinä en ollut keskustelun aloittaja ja tuo minun kysymykseni oli tarkoitettu vähän niinku epäsuoraksi vastaukseksi.
- heimosenkeimo
nyt..... näin.... kirjoitti:
Minä en ollut keskustelun aloittaja ja tuo minun kysymykseni oli tarkoitettu vähän niinku epäsuoraksi vastaukseksi.
asia kunnossa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2063858Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii622446Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3912306- 472223
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321531Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5151295Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931271- 561247
- 711175
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251136