Hei onko jollain jotain hyvää kikkaa, kuinka saada meikkivoidetahra pois valkoisesta paidasta, edes klorit tai astianpesuaine eivät auta! Arvostaisin niksiä kovasti!
Meikkivoidetahra paidassa, mikä avuksi??
saao
2
957
Vastaukset
- hyvä mies
olet aika tumpelo
- sappisaippua
sappisaippua tehoaa. Osta luontaistuotekaupasta tai Prismasta. On nestemäistä ja palana myynnissä eikä maksa juuri mitään. Hiero tahraa, anna vaikuttaa vaikka vuorokaudenkin ja pese tavalliseen tapaan. Se on ihme mömmöä, ei pilaa mitään kankaita, irrottaa melkein kaikki tahrat punaviinistä alkaen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1652959Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2912643Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.711752Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e441639Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?381530- 1221286
- 1031203
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee141164Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.3581089Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041063