Onko tuo Vip Summit Club tosissaan noin huono mitä tuo antaa ymmärtää.?! Olen jo monet monet tunnit hakannu shorttifixua tasoilla 1/2 - 5/10.
Pisteitä vasta kasassa n. 4000. 12500 pisteestä saa 50d? RB:nä ois varmaan jo toista sataa taalaa tienestissä jollain toisella saitilla.. höh. Ketään Everest grindaajaa?!
Everest Poker
1
540
Vastaukset 1
- Pokeri81
Kuten itsekkin sanoit, ei ilman rakebackkiä oo mitään järkeä pelata. Kaikilla sivustoilla on noita kerää hemmetisti pisteitä ja saa muutama $$. Ota suosiolla hyvä rakeback sivustolle, joka arvostaa pelaajia :)
Laitappa mulle viestiä niin voin kertoa sulle markkinoiden parhaimmasta tarjouksesta. JA kaikille epäilijöille, minä vain suosittelen pelaajia ja saitteja, minun kauttani ei kulje yhtään € teidän rahoja. Kaikki rahaliikenne on aina pokerisaitin ja teidän välistä.
terveisin,
www.makerakeback.com
ps. Lisätkää meseen niin mahdolliset ongelmat ratkeavat nopeammin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2522162
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2651283- 211251
- 41816
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i127752Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤237719Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa234693- 54530
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell46481- 38468