Onko tuo Vip Summit Club tosissaan noin huono mitä tuo antaa ymmärtää.?! Olen jo monet monet tunnit hakannu shorttifixua tasoilla 1/2 - 5/10.
Pisteitä vasta kasassa n. 4000. 12500 pisteestä saa 50d? RB:nä ois varmaan jo toista sataa taalaa tienestissä jollain toisella saitilla.. höh. Ketään Everest grindaajaa?!
Everest Poker
1
539
Vastaukset 1
- Pokeri81
Kuten itsekkin sanoit, ei ilman rakebackkiä oo mitään järkeä pelata. Kaikilla sivustoilla on noita kerää hemmetisti pisteitä ja saa muutama $$. Ota suosiolla hyvä rakeback sivustolle, joka arvostaa pelaajia :)
Laitappa mulle viestiä niin voin kertoa sulle markkinoiden parhaimmasta tarjouksesta. JA kaikille epäilijöille, minä vain suosittelen pelaajia ja saitteja, minun kauttani ei kulje yhtään € teidän rahoja. Kaikki rahaliikenne on aina pokerisaitin ja teidän välistä.
terveisin,
www.makerakeback.com
ps. Lisätkää meseen niin mahdolliset ongelmat ratkeavat nopeammin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1092109
- 70875
- 53814
Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?
Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,263775Nyt aletaan terveydenhuollossa karsimaan "turhista" operaatioista
Eräitä toimia ei enää tehdä, vaan yritetään korvata halvemmilla. Nykyään esimerkiksi polven tähystysleikkaukset lähes l126699- 39592
- 44571
Ttp:llä kuontalot ojennukseen
Ttp n yrittäjä ilmoitti facessa, että ttp: n tiloihin tulee lokakuun eka vkl parturi. Se tulee parturoimaan vähävaraiste60531- 62495
Martinan naama Seiskan kannessa
Tekstinä: konkurssin karut taustat. Mitähän mahtaa vaikuttaa valmennuksiin, kun porukka lukee kuinka paljon imuroinut it108472