Suositelkaapa ja kertokaa kokemuksia 20-40€ hintaisista hotelleista Bangkokissa, mielellään Skytrainin läheisyydestä. :)
Vastaukset 4
- Piija
King Royal Garden on ihan Surasakin aseman kohdalla. Siisti, vaatimaton hotelli. Hyvä kattoallas ja sali. Hinta keväällä oli 1000bht/Standart, kun rahalla maksettiin. Suosittelen jo sijainninkin takia.
- ojo Boogie
Pieni guest hause , maksoin 300 b /vrk
ja sai puslata siivoojaa klo.8 joka aamu ja paljaalla,
sanoi, on pillerit .Ihana ja ilmainen! mai rook!
siinä Robinssonin takana. - Nimi M. Erkki
ojo Boogie kirjoitti:
Pieni guest hause , maksoin 300 b /vrk
ja sai puslata siivoojaa klo.8 joka aamu ja paljaalla,
sanoi, on pillerit .Ihana ja ilmainen! mai rook!
siinä Robinssonin takana.Ja minkähänniminen tämä kyseinen pieni guest house mahtaa olla?
- kiikari
Ibis Nana on Sukhumvit Soi 4:sella oleva, tänä vuonna avattu hotelli. Hyvä hintalaatu, varsinkin jos otat netistä noin 25-30 euron hintaan/vrk ainakin nyt kesällä sadekautena (low-season.)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1451404
- 741254
Carunan hinnat
Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun1051016Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit
ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka50945- 78832
- 45811
Kunnan päätie ja sen lähialueet
Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la40808- 115678
- 67673
- 77663