millainen peli

millainen peli olisi toi saab 9-5 3.0 turbo diesel v6 paljonko on kulutus ? dieselvero vuodessa ? kenen valmistama kone? mitä vikoja?
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

niin itse saattaisin päätyä toisenlaiseen moottorivalintaan. Tämä on siis vain minun yksityinen mielipiteeni jolla ei tulisi olla suurtakaan vaikutusta toisten valintoihin, ja hyvä niin. Helpoimmin löydät tietoa Saab-klubin sivuilta, kuten muissakin asiaan liittyvissä kysymyksissä. Suosittelen klubin sivuja siitäkin huolimatta etten itse kuulu jäsenistöön, enkä milloinkaan tule kuulumaan sen enempää kuin mihinkään muuhunkaan yhdistykseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyk-audi kirjoitti:

millainen peli olisi toi saab 9-5 3.0 turbo diesel v6 paljonko on kulutus ? dieselvero vuodessa ? kenen valmistama kone? mitä vikoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu