Derbi Gpr 125 , VASTAA!

Miten saa tässä Derbissä helpoiten vaihdettua tulpan, riittääkö jos irrottaa sivusta katteet vai tarviiko tankkia irrottaa? Ja jos tarvii niin miten se irrotetaan ja tarviiko irrottaa jotain letkuja?!?!
2267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Otappa oikeanpuoleinen sivukate irti. Sitten otat tulpan johdon irti ja jotenki kikkailet tulppa-avaimen sinne ja löysäät sen irti ja loput käsin jos se mahtuu paremmin kuin tulppa-avain. Aika tiukat on paikat.

Äänestä

paremmin saa ko irrottaa vasen kate irti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nopeastiii kirjoitti:

Miten saa tässä Derbissä helpoiten vaihdettua tulpan, riittääkö jos irrottaa sivusta katteet vai tarviiko tankkia irrottaa? Ja jos tarvii niin miten se irrotetaan ja tarviiko irrottaa jotain letkuja?!?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu