Hakusessa on siis hyvä maaliruisku jolla saisi siististi ja helposti maalattua huonekaluja. Löysin ClasOhlsonista tällaisen: http://www.clasohlson.fi/link/m3/Product,Product.aspx?artnr=30-9875 , mutta ongelma on etten ole koskaan perehtynyt näihin vekottimiin, enkä siis osaa arvioida onko kyseinen ruisku hintansa väärti. Mielipiteitä ja/tai muita ehdotuksia kaipaisin! hintakattona on suunnilleen se 35€.
Iso kiitos kaikille ketkä viitsivät vastata! :)
maaliruisku
4
1261
Vastaukset
- Mungo.
vielä paineilmakompressorin että voisit käyttää tuollaisia laitteita! Katselehan vaikka Biltema:n sivuilta vieläkö siellä on myynnissä sähkökäyttöisiä maaliruiskuja, hinta kylläkin menee yli mainitsemasi mutta en tiedä oikein halvempaakaan ratkaisua tällä hetkellä tähän tapaukseen.
- ennen kuin
aloin kirjoittelemaan, näyttääkin tällä hetkellä löytyvän hintaan 29,90.
- lilla_inka
ennen kuin kirjoitti:
aloin kirjoittelemaan, näyttääkin tällä hetkellä löytyvän hintaan 29,90.
Kiitos, taidanpa vilkaista. En olisi itse keksintyt tuolta Biltemasta etsiäkään.
- kjhfklgdfklg
lilla_inka kirjoitti:
Kiitos, taidanpa vilkaista. En olisi itse keksintyt tuolta Biltemasta etsiäkään.
Sähkökäyttöinen maaliruisku hintaan 24.99e.
http://www.lidl.fi/fi/home.nsf/pages/c.o.20090727.p.Maaliruisku
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1028137Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m907411Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,875587Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot725546Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1144763Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1232538Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys502423Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e61379Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71374Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa461220