Suihkumoottori

Miten rakennan suihkumoottorin joka ei räjähdä ja laittasin sen mopoon joka tuskin on kiellettyä? Rc-veneessä oli suihkumoottori mutta nyt se lepää saimaassa.
1248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mut mä veikkaan et tulee aika haastava projekti ja sitten kun/jos saat sen asennettua mopoos ni luulen et poliisit tuskin tykkää :)

muuten kyl hyvä idea mut vaikeaa ja kallista toteuttaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hmmmmmmmm kirjoitti:

Miten rakennan suihkumoottorin joka ei räjähdä ja laittasin sen mopoon joka tuskin on kiellettyä? Rc-veneessä oli suihkumoottori mutta nyt se lepää saimaassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu