Pervo ukko 60v suunillen voisit pyöräillä jossain muualla,koska tarkoituksesi ei ollut uimaan tulla ,vaan tiirailemaan vähäpukeisia naisia.Törkeä kielen käyttösi ja uhkailu on rikosasian alaien.Muu osa rantaa oli aivan vapaata.
käyrälampi(koirien uimapaikka)
muistutus
4349
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
No kai sinne rannalle saa tulla muutenkin kuin vain uimaan? Eri asia on sitten jos henkilö käytti törkeää kieltä ja uhkaili... itseasiassa kertoisitko miten hän se teki?
Tietenkin saa,mutta jokaisella täytyy olla oma rauha ,eikä ole pakko hyväksyä jotain ukon käppänää viereensä istumaan.Jonkinlaista yksityisyyttä rannallakin täytyy olla,jos on ilmaissut ettei halua seuraa.Sitten saa uhkailut päälle.
niin mutta entäs jos se ukonkäppänä ei halua sua viereensä istumaan? vai pidätkö itseäsi jotenkin parempana? et taida tunteakaan meitä miehiä tarpeeksi hyvin. sietäisit saada litsarin poskelle koko muija käytökselläsi.
et sinä ole parempi. Olet vain pillastunut siro muija, siinä kaikki.
Ai mitä miehiä,en ole nähnytkään?Hesassa näkee tollaisia roskikisia penkomassa.Ai vielä litsarin poskelle,pahoinpitely syyte siitä seuraa.