LÄHTÖ HUOMENNA?

Eli kävi kelju juttu ja matkamme kaverin kanssa peruuntuivat matkatoimiston virheestä.

matka olisi ollut 14-21.7 ja kaverimme lähtevät sinne siis tänään

Olisiko jollain myydä lippuja tai vaan lentoja bulgariaan huomiselle?

kiitos jo valmiiksi!

:,(
2221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos omistaisin kyseiset liput voisin hyvällä omallatunnolla antaa ne teille

Äänestä

suomen matkatoimiston sivuilta huomiseksi lennon ja paluun 21.7. hinta oli 987 euroa. uskoisin että tämä hinta on 2 henkilöltä kun laitoin lukumäärään 2 henkeä.. hinta on kallis, mutta uskoisin että voi löytyä halvempiakin samalta matkatoimistolta.. lento on kylläkin varnaan ja joutuisitte menemään 1:llä välilaskulla.. ja lähtö olisi siis helsingistä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bulmi kirjoitti:

Eli kävi kelju juttu ja matkamme kaverin kanssa peruuntuivat matkatoimiston virheestä.

matka olisi ollut 14-21.7 ja kaverimme lähtevät sinne siis tänään

Olisiko jollain myydä lippuja tai vaan lentoja bulgariaan huomiselle?

kiitos jo valmiiksi!

:,(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu