kiinnostaako tyttöjä

Kiinnostaako tyttöjä sellaiset pojat, jotka laittaa hiuksia, värjää, muotoilee yms. Ja sitten ostaa hienoja vaatteita ja panostaa ulkonäköönsä.
8503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

No jopas on taas tyhmä kysymys.. Tottakai tytöt kiinnostuu semmosista kun ne kiinnostuu semmosistakii pojista jotka ei joka päivä laitakkaan hiuksia ja muotoile niitä tai pukeudu aina hienoihin vaattteisiin.
Ja jos oot ylä asteella niin kyl mä veikkaan että sun perässä nää teinityttöset juoksee...

Äänestä
  • :DDDDDD aivan

    Äänestä

  • helele kirjoitti:

    :DDDDDD aivan

    kuulostaa hyvältä ;)

    Äänestä

KIINNOSTAA

Äänestä
  • Elikkä nuorena kiinnostutaan ulkonäöstä,ja siihen liittyvistä asioista,ei niin väliä kun on kulman kuumin kolli/kissa käsipuolessa ja kun kaikki himoais sitä.
    Ikää kun tulee,alkaa moni muukin asia painaa vaa'assa,luonne merkkaa paljon enemmän kun ulkonäkö jne.
    Toki myös vanhemmat ihmiset tarvii sen jonkun joka vastakkaisessa sukupuolessa kiinnostaa,eli ulkonäköön panostaminen tuskin koskaan on haitaksi,jahka se pysyy tiettyjen rajojen sisäpuolella.

    Äänestä

  • ihmisestä kiinni kirjoitti:

    Elikkä nuorena kiinnostutaan ulkonäöstä,ja siihen liittyvistä asioista,ei niin väliä kun on kulman kuumin kolli/kissa käsipuolessa ja kun kaikki himoais sitä.
    Ikää kun tulee,alkaa moni muukin asia painaa vaa'assa,luonne merkkaa paljon enemmän kun ulkonäkö jne.
    Toki myös vanhemmat ihmiset tarvii sen jonkun joka vastakkaisessa sukupuolessa kiinnostaa,eli ulkonäköön panostaminen tuskin koskaan on haitaksi,jahka se pysyy tiettyjen rajojen sisäpuolella.

    Hmmh, tiiän moniaki ikäisiäni nuoria (15v.), joita kiinnostaa enemmän luonne ku ulkonäkö ;)

    Äänestä

  • Kiinnoostaako naisia/tyttöjä sotilaspukuinen siisti ja komea herra tai nuori mies.

    Äänestä

ainakaa mua mitenkää erityisemmin kiinnosta..tai en nyt kato sillee HAA TOI LAITTAA ITTEENSÄ SELKEESTI; EN KIINNOSTU SIITÄ mut siis ei jätkä saa laittaa itteensä enemmän ku mä:D ja mä en hirveesti panosta vaatteisiin. tai en osta mtn merkkivaatteit vaa sen takii et ne on merkkivaatteit. ostan vaatteit joist pidän ja mulle on ihan vitun sama jos joku kattoo et iu, toi paita ei sovi noihi farkkuihi. no kui hienoo ei kiinnosta:D ja varsinki jos mun jätkä ois sellane et kattois mun vaatekaapin läpi et "tota et laita mun kaa, tätä et käytä ikinä, toi on ruma, no tää on iha kiva.." ni ei. pöh-.-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ojpob j kirjoitti:

Kiinnostaako tyttöjä sellaiset pojat, jotka laittaa hiuksia, värjää, muotoilee yms. Ja sitten ostaa hienoja vaatteita ja panostaa ulkonäköönsä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu