C5 paloi poroksi

Nelostiellä Oulusta pohjoiseen. Sellaisia ne on, kuumat ranskattaret.
11817
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Uros- vai naarasporo?

Äänestä

"Ei paska pala"

Äänestä
  • Kyllähän palaa paska ja sen serkku pieru palaa vielä iloisemmin.

    Äänestä

No viimasuojasta syttyi ne ovat niin paloherkkää kamaa.

Äänestä

Sehän on tosiaan poronhoitoaluetta.

Äänestä

Kaikkien aikojen huonoin pesäpalloilija on ollut Tauno Palo

Äänestä

Kuumista ranskattarista miehet pitävät, suorastaan jumaloivat ja moni on polttanut sydämensäkin karrelle.

Äänestä
  • kuskilla makkaraa mukana ja sinappia: aina kannattaa ranskalaisten autojen omistajilla olla: voi paistaa palokuntaa odotellessa:ei mene hyvät hiillokset hukkaan ja vakuutus korvaa=ei kai muuten ranskalaisesta autosta eroon pääse niin että siitä vähä maksetaan?

    Äänestä

Isin Tojota palol poroksi vaikka hän oli matkalla etelään.

Äänestä
  • Saab 96 syttyi kuopion keskustassa vaan minäpä sammutin ei ollut minun saab ja Fiat 128 syttyi vantaalla entisen Tukon varaston lähellä sammutin sen ei ollut minun fiiu.ja vahinkokeskuksen pihalla montamuuta 2 kg sammutin on tehokas alkusammutin

    Äänestä

Oliko tämä sähköllä käyvä taksikin C5.nen joka Helsingissä äskettäin paloi?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Pekkola kirjoitti:

Nelostiellä Oulusta pohjoiseen. Sellaisia ne on, kuumat ranskattaret.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu