Tiistaina 28.07.2009 klo 11:00
Kymenlaakson ulosottovirasto, Kotkan toimipaikka, osoite: Kotkankatu 20, 48100 Kotka
Paljonko tarjotaan? Vast syksyllähän piti pakkohuutokauppojen alkaa...
Kymenlaakson ulosottovirasto, Kotkan toimipaikka, osoite: Kotkankatu 20, 48100 Kotka
Paljonko tarjotaan? Vast syksyllähän piti pakkohuutokauppojen alkaa...
Vastaukset 3
Vanhimmat
Vuoden loppuun mennessä näitä nousuhuumassa taloudellisesti ylimitoitettuja ja -arvostettuja on huutokaupoissa useita. Tuossakin kun sisäkuvia katsoo niin on niin prameaa että selvästi nousuhumalaista pintaa on.
ole varovainen arvostelussasi. Kyseessä voi olla myöskin joku inhimillinen tragedia johon liittyy sairaus, avioero, työttömyys tai vaikka kaikki yhdessä. Jos asunto on ostettu noin kaksi vuotta sitten, niin ei silloin kukaan osannut ennustaa tällaisia aikoja kuin nyt on työllisyyden osalta. Harvemmin kukaan osaa ennustaa myöskään avioeroaan, saati sitten sairauttaan.
tapauksia. Ei näistä mieltä kannata pahoittaa. Jos haluaa ennustaa asuntomarkkinoiden kehittymistä niin siihen ei yksittäinen tapaus riitä!! Vasta sitten jos/kun useita ulosottomyynnissä.