Sunny [n13] SLX Varusteet??

Elikkäs millaset "varusteet" SLX Sunnyssä on? Tarkennan, kyseessä on -89 mallinen, eli N13?
Onko ohjaustehostinta, k.lukkoa ym ym??

Kiitos etukäteen vaivautuneille
2552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tehostin on,keskuslukkoa ei ole ellei ole jälkiasennus....korinväriset puskurit ja joitain pikku juttuja joita ei ole "sampo" malleissa

Äänestä
  • varustelistaan, eli kaksiosainen ja kääntyvä selkänoja takapenkillä, kierroslukumittari, säädettävä ratin korkeus, säädettävät mittarivalot, takajalkatilan lämmitys, parempi ratti, peräkontissa valo, kangas sisustus jne.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


trl kirjoitti:

Elikkäs millaset "varusteet" SLX Sunnyssä on? Tarkennan, kyseessä on -89 mallinen, eli N13?
Onko ohjaustehostinta, k.lukkoa ym ym??

Kiitos etukäteen vaivautuneille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu