Tukholman konsertti

zazzuz

Hei!

Olisikohan täällä muita jotka olisivat eksymässä 22.8. Tukholman stadionille Coldplayn keikalle? Itse olen lähdössä yksin ja olisi hauska kuulla millaisella mielellä muut ovat konserttiin menossa (oletettavasti hyvällä :D ).

Itselläni on pienimuotoinen paniikki tuosta Ruotsiin matkustamisesta, kun en koskaan ennen ole yksin ulkomailla ollut tai liiemmin käynyt konserteissa. Mitenköhän aikaisin sinne pitäisi mennä ihmettelemään ja jonottamaan ettei ihan takariviin joutuisi? on nimittäin seisomalippu... Mutta muuten en jaksa odottaa elokuun loppuun!

3

2286

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • enpääse

      Hei!

      Kaksi lippua myynnissä kyseiseen konsertiin.
      Myydään alkuperäishinnalla 100e.
      Seisomapaikat!

      • mkuuu

        Onko liput vielä myynnissä?


      • Hennie94

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      86
      2483
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1435
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      81
      1321
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      11
      1192
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      905
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      890
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      763
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      101
      750
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      30
      743
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      696
    Aihe