Oikea ilmoitusosoite on lakia valvovat viranomaiset, ja terveydenhuoltojärjestelmä.
Palstamme ei ole tarkoitettu perverssejä seksuaalifantasioita varten. Uhriksi joutunut (jos sellainen oikeasti olet), tarvitset apua muualta kuin täältä.
Seksuaalisen hyväksikäytön uhreille
3
266
Vastaukset
Mittani alkaa vähitellen täyttyä. SINUA EI OLE PYYDETTY MIKSIKÄÄN APUVALVOJAKSI. Lopeta toisten kirjoittajien häätäminen.
- ! huomautus
En todellakaan tarvitse sinun mittareitasi!! Olen kevyeksi havainnut! :-))
Sinustra nähden saatana saa riehua kaikessa voimassaan täällä.
Minkä taaksesi jätä sen edestäsi tule löytämään, paina nämä sanat syvälle mieleesi sinä jumalattomien mielistelijä.
- YMMÄRRÄN
Viestisi sisällön , ymmärsin heti , ne on muutvirnomaiset , valtion taholta
elikkä poliisit . Tämän palstan seriffi poistaa tai muuten määrittelee palsyan käyttöä. Sekä vastaa palstan hyvinvoinnista .
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.644810Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk2573657Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2653351Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma1143270Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie332476- 1051590
Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1271588- 1721221
Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA841116Toimari laittoi afrikkalaiset työharjoittelijat laulamaan Banaaninlastaajan laulua!
Käski vielä heidän sanoa aina aamulla tehtävien jaossa "tama ei olla valkoisen miehen homma."341021