"supistukset".. mut ei sit olekaan

menee hermot.. viikon ajan toiveet turhaan nousseet ku "supistaa", sit tuleekin paukku ja se oli siinä. Aika kipeitä ilmavaivoja ollut. prkl. ja sama kun suoli supistaa kun isompi hätä tulossa.. tuntuu ihan supistukselta, mut ei sit olekaan. Argh. toinen lapsi tulossa.
muilla samanlaista ollut?
1222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No mulla supistaa oikeasti ja kipeästikin monta krt päivässä mutta ei tapahdu mitään... samaa jatkunut jo monta viikkoa ja laskettu aika ihan käsillä. Että ei se supistelu vielä mitään takaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


syntyis jo.,.,, kirjoitti:

menee hermot.. viikon ajan toiveet turhaan nousseet ku "supistaa", sit tuleekin paukku ja se oli siinä. Aika kipeitä ilmavaivoja ollut. prkl. ja sama kun suoli supistaa kun isompi hätä tulossa.. tuntuu ihan supistukselta, mut ei sit olekaan. Argh. toinen lapsi tulossa.
muilla samanlaista ollut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu