flu

Ruotsissa täysin terve 22-vuotias nuori mies sairastunut sikaflunssaan,tällä hetkellä hengitys koneessa.
183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuule viimetalvenakin täysin terveitä ihmisiä ollut sairaalassa hengityskoneessa ihan vaan tavallisen influenssan takia, kun eivät älyä levätä sairaana. Minulla kuoli alle 30 vuotias sukulainen joku vuosi sitten sydänkohtaukseen ihan vaan tavallisen flunssa ansiosta ei ollut edes influenssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hulestunut kirjoitti:

Ruotsissa täysin terve 22-vuotias nuori mies sairastunut sikaflunssaan,tällä hetkellä hengitys koneessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu