eikö kukaan todella

eikö kukaan täällä todella käytä dalacin emulsiota raskauden aikana? sitä pitäs kuulemma saaha käyttää ensimmäisen kolmanneksen jälkeen. mulla alko tänään viikko 12. onko kokemuksia? onko auttanu akneen. ku mulla on todella paha sellainen.
1183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Dalacinhan on antibiootti jota ei mielellään määrätä raskaana olevalle, ei oraalista kuin muutakaan muotoa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käytä dal kirjoitti:

eikö kukaan täällä todella käytä dalacin emulsiota raskauden aikana? sitä pitäs kuulemma saaha käyttää ensimmäisen kolmanneksen jälkeen. mulla alko tänään viikko 12. onko kokemuksia? onko auttanu akneen. ku mulla on todella paha sellainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu