että meitä mahtuis 3 sinne sun makkariin, ei kuule onnistu..
Kuvittelitko sä
mää vaa
21835
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
neljäkin kerralla... vitsi vitsinä... :)
heitäppä se yks pihalle niin sitten voin tulla..
sen vuoksi oletkin täällä ikäväpalstalla.
Sun makkariin kyllä tunnetusti Sopii .
osoittaa??????
No kyllä kolme mahtuu kevyesti nukkumaan isoon sänkyyn. Tai mä voin nukkua lattialla tai vuorotellaan. Toinen saa nukkua mun vieressä ja toinen olkkarin sohvalla.
hyvin se toimii (heh)
tuo sopii :D Minä en nirsoile, jos jonkun? lähelleni päästän. Tunnetusti olen "häpeämätön" ja muutaman kerran jälkeen todella estoton, heh. Siinäpäs teille mietintämyssyyn "purtavaa"....
P.S. Tänäänkin tein taas tosi metkan jutun...onneksi on mielikuvitusta ;) UUUhhh...AAhhh...
kävit kusella taas? sehän susta on niin jännää ne leikit!
Kyllä niitä on kaikenmaailman häpeämättömiä irstailijoita, vailla minkäänlaisia estoja. Ei mitään tietoa heillä säädyllisyydestä tai hyvän maun rajoista. Noh, onneks on kumminkin vielä suurinosa ihmisistä niissä "terveiden / normaaleiden kirjoissa". Menkää edes muulle palstalle rivouksinenne, mokomatkin häpeämättömät kummajaiset, sillä tämä ei todellakaan ole moiseen kyseenalaiseen touhuun oikea paikka. Pilaatte koko ilmapiirin ja tuotte pahaa oloanne muillekkin. Hakeutukaa vaikka hoitoon!
Ja eikös jo se kerro tuon touhun vähintäänkin kyseenalaiseksi, että sitä todellakin vain n. 3 % ihmisistä harrastaa vakituisesti joista niistäkin suurinosa on kumminkin jos jonkinlaisia "erikoisuuksia" (kummajaisia). n. 10% "kokeilee" KERRAN ELÄESSÄÄN (sisältänen tuon aiemman vakion 3%). Ja tämähän on iät ja ajat pysynyt muuttumattomana. Vaan eipä taida pahemmin kannattaa, jos 10 % vaan kokeilee "päähänpistona" moista ja se 3 % jää ainoastaan sinne "vakioksi". Joten miettikääpä sitä, kannattaako. Eihän siinä ole biologisestikkaan ajateltuna mitään järkeä. Itse en kuuna päivänä haluaisi sellaista ihmistä joka tuollaista on mennyt edes kokeilemaan. Hyi v...u sanon minä !
hyh
kiva, että toisilla vipinää piisaa. Vallatonta kirjoittelua, sanoisin, ettei peräti provokatiivista. Noh, hymy pyllyyn, kumminkin. :D
perwon miehen, että voi jestas. Ihan kiva mies ja kaikkea.. mukavia ehdotuksia kieltämättä:) Mut vihelsin pelin poikki yöllä ja sanoin et nukun:) ei vaan kykene semmosiin touhuihin kuitenkaan !noin vaan!. Kyllä siinä pitää olla tunnetta mukana ennenkun läheisyys maistuu hyvältä(sori nyt niille jotka haluavat olla erimieltä, tunkekaa päänne vaikka kaappiin). Kurjaa olla kylmä mut ei mua kyl kiinnosta se mies vaikka mukava onkin.:(
ilmeni joskus aamuyöstä.
Taitaa olla maanantaiaamun rippisaunan paikka yhdelle jos toisellekin, kun se mielikuvitus on mitä on kenelläkin, mutta tuliko kenelläkään mieleen tässä ketjussa ensinnäkin tuota aloittajan kysymystä ylhäältä lukiessa, että jospa kysymyksessä onkin yhden tai kahden lapsen yksinhuoltaja, joka pohti yövierailua armallaan ja siinä sitten sitä, että mahtuuko hän kahden lapsensa (jos mahtuuko meitä 3, 3 = oma perheensä) tai yhden lapsensa kanssa (mahtuuko hän itse hänen lapsensa ja tuo armas) sinne armaan makuuhuoneeseen.
Toisaalta mitä tuohon häpeämättömyyteen ja estottomuuteen tulee, niin kuinka moni teistä lukijoista rehellisesti sanoen on täysin estoton vailla minkäänlaista rajoitinta ensikontakteissa. Siltä kantilta ajatellen eiköhän tämäkin viestin kirjoittaja voi siis olla nähtävissä ihan normiyksilönä, jopa tuota nirsoilujuttua myöten jos miettii miten esimerkiksi ulkoiset tekijät katoaa tai niiden merkitys muuttuu kun aidot tunteet ja välittäminen on pelissä mukana ja rakkauden edessähän ihminen vaikka nukkuu sitten sohvalla tai lattialla jos se on ainut mahdollisuus olla lähellä.
noi vastaukset kertoo enemmänkin vastaajista kuin aloittajasta. Niistä peloista ja toiveista mitä ihmisillä on ja kuinka he itse maailmansa hahmottavat.
on turha haaveillakkaan et kolme mahtuis.....
... sä niin sitten??? Nukun nykyään yksin makkarissani.
edes se makkari. :)
monelle muulle... alakertaan mahtuu mun lisäksi kolme nukkumaan ja yläkertaankin kymmenkunta, joten eiköhän sopu sijaa anna :D
kaivatun tuohon viereeni, kun yksin täytyy nukkua. Ei ole ollut vieressä ketään pitkään aikaan.
On siellä ollut ainakin kolme joskus.