onko teillä

onko teillä tällä tavalla että kun joku puhuu niin te sanotte jonkun asian siihen päälle mulla on tommonen ilkeä tapa
3390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ajatus kulkee niin nopeasti ja kaikki on sanottava heti.. Tuttu juttu. Eihän sillä pahaa tarkoita, se vaan tapahtuu.. Onneksi kaverit tuntee mut ja ymmärtää.

Äänestä

Joo tuttua on ja kaverit tajuu sen. Onneksi.
Sit mulla on paha tapa vai johtuukohan sekin tähtimerkistäni et ns testailen uusia tulokkaita , tuttavia ja kavereita. Osun just siihen kipeimpään kohtaan vaikka en tarkottaskaa. Suustani tulee vain ja ainoastaan rehellinen mielipide. Hirveen taitava oon käänetlemään sanoja.

Äänestä

Tuttua on joo:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kauris kirjoitti:

onko teillä tällä tavalla että kun joku puhuu niin te sanotte jonkun asian siihen päälle mulla on tommonen ilkeä tapa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu