Sulosilmä

mun tarkkaan varjeltu salaisuuteni. :)
10576
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

sulosilmät naiselle, vai miehelle ja miksi hän on vain salaisuus:)??

Äänestä

♥ ps.öitä.

Äänestä

selittääkin paljon. Onkohan se lukittu salaiseen puutarhaan vai annatko sen lentää vapaana? ;)

Äänestä
  • mutta kyllä mä sen syleilyyni ottaisin ja suukkoja antaisin ja itsellesi varaisinkin jos saisin:)

    Äänestä

tajusin.

Äänestä

vain salaisuutena? Onks se sitten jotain niin arvokasta, että sen vois joku varastaa jos silmäs välttää?

Äänestä
  • salarakas ja on vaimo kotona://

    Äänestä

  • on jokin kirjoitti:

    salarakas ja on vaimo kotona://

    mitenkään liippaa liki.

    Äänestä

varattu vain?

Äänestä
  • on niin iihanaa tumma ja pitkä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sä olet kirjoitti:

mun tarkkaan varjeltu salaisuuteni. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu