En ole

kiinnostunut. Sori.
14324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Enää kiinnostunut? Kauheeta jos se oot ketä kaipaan edelleen :(

Äänestä

Ajattelen sua joka päivä ja vielä enemmän haluan sua.

Äänestä

Joka ei saa häntä mielestään, mitä sitä vois tehdä? No, ei varmaan mitään, muuta kuin ikävöidä :/

Äänestä
  • loppuun ja pahat asiat voittivat hyvät. Toimikaa ajoissa jos teillä vielä on joku jota rakastaa.

    Äänestä

niin tyly ja kylmä .,sinulla on varmaan kylmä sydän .

Äänestä
  • Hmm... No se viimenen oli kyl aika kylmä, mut niin oli fiiliskin, aitoja tunteita yritin peitellä keksityllä kovapintaisuudella :/

    Äänestä

  • lämmin, mutta se kylmeni.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    lämmin, mutta se kylmeni.

    Vois uudelleen lämmittää? Aika parantaa haavat, mut sydän lyö edelleen vain sulle...

    Äänestä

  • Sitä kirjoitti:

    Vois uudelleen lämmittää? Aika parantaa haavat, mut sydän lyö edelleen vain sulle...

    monesti on yritetty uudelleenlämmittää, mutta nyt alkaa olla liian vanha ja heikko sydän.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    monesti on yritetty uudelleenlämmittää, mutta nyt alkaa olla liian vanha ja heikko sydän.

    Ole ainakaan se ketä ikävöin, kun kertaakaan ei viel ole yritetty uudestaa, enkä ole varma onko se ensimmäinenkään kerta mahdollista, tai itse olisin valmis antamaan kaikkeni, mut juu...

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    monesti on yritetty uudelleenlämmittää, mutta nyt alkaa olla liian vanha ja heikko sydän.

    sun kylmästä sydämestä.

    Äänestä

kiinnostunut? Mitä luulet?

Äänestä
  • kerro tyhmälle?

    Äänestä

...kirjoittanut tänne?

Miljoonan?

Entäs jos olisit laittanut edes yhden suoraan sille sun kiinnostuksen kohteellesi? Se olis ehkä tuonut sulle helpotuksen jo aikapäiviä sitten, olisist saanut tietää, onko mitään vaiko eikö ole?

Sä joudut kirjoittamaan täällä meille jotka ei tiedetä mistään mitään päivästä toiseen, ja me vastaillaan sulle mitä päässä milloinkin sattuu olemaan, ja ainahan se ei ole mitään mukavaakaan :(

Mä itse olen kaikkein huonoin ihminen sanomaan sulle mitään, koska mulla on ollut niin kamala vuosi ja kaikkea kauheeta, et uskoisi jos kertoisin sulle :(

Onneksi jotain tosi hyvääkin tuli elämään niin että siitä saa voimaa...

Mutta oikeesti, mieti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


enää. kirjoitti:

kiinnostunut. Sori.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu