tätä naista

4342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos et muuta ajattele, ku panemista, et varmasti tuu samaa ketää

Äänestä
  • pillua aina silloin tällöin tulee ja nyt kun uuestaa katon tota eukkoa alkaa kyllä oksettaa on sen verra äklö akka se nyt vaa tuli vastaan just ku panetti niin saatanasti.

    Äänestä

  • sitä ,,, , ,,,,,,, kirjoitti:

    pillua aina silloin tällöin tulee ja nyt kun uuestaa katon tota eukkoa alkaa kyllä oksettaa on sen verra äklö akka se nyt vaa tuli vastaan just ku panetti niin saatanasti.

    siinä tyypillinen mies

    Äänestä

HAHAHA VITUN PASKA ! kävin jo polkee viime yön ko tulpatont mopoo, voi olla vähä väljähtäny mut onksny nii justiisa ku kumminki tuut reisille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vois panna,,,,,,,,,, kirjoitti:

nyt , no näin aamu panoksi..,

http://plaza.fi/s/f/editor/images/annemariberg.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu