ikävä

vaiko sielun silmillä?

korva kuulee....
8363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

sydän hieman enemmän ,,sielunsilmät totuuden .

Äänestä

häntä sielunystävää.. Voiko se tosiaan kuulua sinne asti?

Äänestä
  • Kuuluu se.

    Äänestä

Hghhggggg

Äänestä

Vhhgghhgh

Äänestä

Mmmmnn

Äänestä

Hhythhtt

Äänestä

Kyllähän nostellaan vanhoja... Noista ei vaan tiedä keitä ovat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sydämelläs kirjoitti:

vaiko sielun silmillä?

korva kuulee....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu