Hei!Ollaan ekaa kertaa menossa Istanbuliin (2 tyttöä) ja varattiin hotelli Lalelin alueelta (Laleli Gonen hotel) onko kellään kokemusta hotellista/alueesta. Mondon matkakirjan mukaan on rikollisuuden ja ihmiskaupan keskittymän??
Lalelin alue
4
648
Vastaukset
- Tässä aina
Palstalla on useasti keskusteltu tuon alueen hotelleista, eikä niistä monia suosituksia ole herunut. Kelatkaa viestejä vähän taapäin, niin löydätte!
- hiili
moika, on asunut gönenissä ja on elossa . olin 2 viikko sinä hotellissa ja en moiti. päin vaston. usempi nukkuu hotellissa öisin ja päiväsin on ulkona kyllä me suomalaiset olemme niin fiksua porukkaa että ei me minne hämäräihin paikkoihin mennä. ja kaksi naista pärjää aina muta on semmoisi poikaporukoita joka tulee ja hutaa missä täälä huorat on.on törmännyt semmoisen pappa -betalar,kakaroihin olit käsi paketissa ja rahat ja passit viety. mutta hyvää lomaa ja nautikaa maailman kaunipaan kaupunkiin.
- 4847hff
alue on täynnä huoria. teiltä saatetaan tulla kysymään paljonko maksatte. Suosittelen ettette pimeällä liikkuisi siellä.
- haaaaa
ellette sitten itse ole huoria,,, älkää polkeko hintoja :)
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1043374
- 883073
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä201923- 691896
- 381847
- 211741
- 241687
Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!
Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi341429Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91339- 481337