Vammala, yksiö

37m2, siistikuntoinen, keittiö ja kylpyhuone uusittu. Vuokra 290e/kk vesi 20e/kk/hlö. Vuokravakuus 2kk. Ei tupakointia.
Lousaja,Pirantie 2. 0400-678418
2411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tässä lisätietoja asunnosta.
Kerros on 3/3,pieni keittiö mihin saa pienen pöydän ja muutaman tuolin, olohuoneessa alkovi syvennys sänkyä varten,eteisessä on vaatekomero. Asunnossa ei ole parveketta. Muutama vuosi sitten tehty putkiremontti ja siinä yhteydessä kylpyhuone ja keittiö on uusittu kokonaan ja muutenkin asunnon kunto on hyvin siisti. Talo(kivitalo) on ulkoapäin maalattu myös muutama vuosi sitten, on siistikuntoinen.
Asuntoon jää haluttaessa sänky, sohva ja pirttikalusto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jp kirjoitti:

37m2, siistikuntoinen, keittiö ja kylpyhuone uusittu. Vuokra 290e/kk vesi 20e/kk/hlö. Vuokravakuus 2kk. Ei tupakointia.
Lousaja,Pirantie 2. 0400-678418

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu