Ring-a-ling

Kertokaahan Ring-A-Lingin Alexista!!
32120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

käy kyllä kuumana siihen, tai on käynyt jo pidemmän aikaa. Nytkin lääppi ja pussaili :)

Äänestä
  • Ei todellakaan käy kuumana. Tunnen tytsyn ja tiedän niiden olevan vaan kavereita!!

    Äänestä

Ainakin vaikuttaa kusipäältä ja on muutenkin ärsyttävä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jee! kirjoitti:

Kertokaahan Ring-A-Lingin Alexista!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu