onko muilla

liman nousun voimakasta lisääntymistä avaavan lääkkeen oton jälkeen. Minulla on nyt pef seuranta meneillään ja varsinkin aamulla lima yskä on kiusallinen.
2270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jeps, avaava irrottaa limaa tulehtuneista keuhkoista! yski vaan, parempi et lima tulee ulos, helpompi hengittääkin.

Äänestä
  • Hyvä vaan,että tulee limat pihalle. Itse nimenomaan toivon,että limaa tulisi avaavan jälkeen mahdollisimman paljon,niin äänen käheys ja vinkuminen vähenee :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilmennyt kirjoitti:

liman nousun voimakasta lisääntymistä avaavan lääkkeen oton jälkeen. Minulla on nyt pef seuranta meneillään ja varsinkin aamulla lima yskä on kiusallinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu