Mikä olis paras merkki

Moro, tarvis asiantuntijan vinkkiä läppärin valintaan. En pelaa pelejä ja tulis ihan surffailuun ja leffojen katteluun ja jotain muuta välissä ja hinta sais olla 700-1000e ja sen pitäis olla ns laadukas, ei ns tyyppivikoja
4257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...muuta Lenovon...

-Rr

Äänestä

Tuohon käyttöön ottaisin Macbookin valkoisen perusmallin. Lenovo on kyllä oikeasti hyvä merkki mutta siinä on sellainen tyyppivika kuin Vista..

Äänestä

Kuulemma Nokia tuo markkinoille oman miniläppärinsä ehkä jo tämän vuoden puolella! :)

Äänestä

(ainakin Asukseen) saa windows 7 ilmaiseksi (postikulut täytyy vain maksaa) jos nyt ostaa koneen eli sillä pääsee vistasta eroon. Täytyy kuitenkin odottaa niin kauan että se ilmestyy kaupan hyllyille ja sen pitäisi tulla joskus loka-marraskuussa en muista tarkalleen. Macbookkia en voi suositella, koska en itse ole käyttänyt, mutta olen kuullut että sitä on helppo käyttää jos on aikasemmin ollut windows.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


piitero kirjoitti:

Moro, tarvis asiantuntijan vinkkiä läppärin valintaan. En pelaa pelejä ja tulis ihan surffailuun ja leffojen katteluun ja jotain muuta välissä ja hinta sais olla 700-1000e ja sen pitäis olla ns laadukas, ei ns tyyppivikoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu