Mitä jarrunestettä

Dot 4 vai 5.1?
5581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

SKODAAN.Kysy SKODA liikkeestä.

Äänestä
  • elämässä muuta tekemistä kun kirjoitella tälle palstalle provoja? Aivan sama milloin tulee lukemaan tätä palstaa niin siellä on taatusti monta sinun kirjoittamaa viestiä.

    Äänestä

  • sinulla... kirjoitti:

    elämässä muuta tekemistä kun kirjoitella tälle palstalle provoja? Aivan sama milloin tulee lukemaan tätä palstaa niin siellä on taatusti monta sinun kirjoittamaa viestiä.

    audi ja skoda valmistetaan hyvin pitkälti samoista osista.Molemmathan kuuluvat suureen VW konserniin.

    Äänestä

  • hermostu, kirjoitti:

    audi ja skoda valmistetaan hyvin pitkälti samoista osista.Molemmathan kuuluvat suureen VW konserniin.

    Skoda valmistetaan niistä osista jotka putoaa muilta lattialle. Skoda on tsekkiläisen autoteollisuuden tuote jonka juuret on lähellä Ladan tehtaita - eli aito itämainen rutinof.

    Äänestä

...partavesi, sitähän ne kuskitkin lotraa itseensä sille miestyypille kuuluvaan tyyliin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


audiin? kirjoitti:

Dot 4 vai 5.1?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu