Itämeren suojelija,

http://www.hs.fi/viesti/itameritesti

oma tulos, sinulla on hyvä käsitys luonon suojelusta , joskin voisit tarkentaa mm.
energian kulutustasi, ja pesuaineiden koostumusta.
4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minähän en halua suojella enkä säästää mitään , joten

Äänestä

sille kaasuputkelle, osoita kysymyksesi sinne taholle.

Sillä, että kerää rahaa jonkun järjestön taskuun, ei mitään merta suojella. Kaikki liikennöinti Itämerellä pitäisi lopettaa, jotta meri säästyisi ja sehän ei käy.
Välimeri myös aika pahassa jamassa.

Äänestä

Mitä siinä maksaa? Eikö kantti piisaa?

Ihme kurttuotsaisia löytääkin sivuille.

Mene tuonne virsipalstalle, saat apua!

Äänestä

on parempia suojelijoita, kuin minä.:/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uskallatkos testata? kirjoitti:

http://www.hs.fi/viesti/itameritesti

oma tulos, sinulla on hyvä käsitys luonon suojelusta , joskin voisit tarkentaa mm.
energian kulutustasi, ja pesuaineiden koostumusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu