Kun Sujata Masseyn kirjat näyttivät saavuttaneet suuren suosion, ostin minäkin alesta kyseisen kirjailijan pokkarin. Eikä ollut huono ostos, ilta kului mukavasti sitä lukiessa - ja mitä siitä sitten seurasi: tätä täytyy saada lisää! Nyt on tullut luettua kaikki muut paitsi viimeisin, joka ei vielä ole ilmestynyt loisto-pokkarina ja "Rei Shimura ja Ikebana-mestari". Kävin usemmassa antikvariaatissa kyselemässä, ei ole, on kuulemma liian uusi, mutta useat ovat jo kyselleet. Jos sinulla on kirjailijan kirjoja hyllyssäsi antikvariaatit olisivat kiinnostuneita.
Mutta mikäli sinulla on kirja "Rei Shimura ja Ikebana-mestari" ja haluat tehdä ystävänpalvelluksen, laita sen myyntiin huuto.netiin. Käyn sen huutamassa pois.
Sujata Massey
FaniKani
2
477
Vastaukset
- fijn
Rei Shimuran seikkailut loppuvat tähän viimeisimpään kirjaan. Harmi, olivat kivoja kirjoja.
- Kommentti sivusta
http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=120005350
Ja toinenkin, jos huonotuuri on käynyt ja yhä uupuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774592- 1801837
- 1241540
- 351016
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️16981- 103930
- 78913
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78842- 45807
- 4798